Галина Шацька
Галина Шацька
Керівник студії

VGSTUDIO – студія індивідуального дизайну інтер'єру в Києві

Студія заснована в 2007 році. Всі співробітники мають вищу профільну освіту та великий досвід роботи. На нашому рахунку більше двохсот розроблених і впроваджених в життя дизайн проектів, що включають в себе як проекти квартир і будинків, так і офісів, готелів, спа комплексів, ресторанів, салонів краси, а також ландшафтне проектування. Географія діяльності студії також охоплює безліч міст і країн. Наші дизайн проекти були реалізовані в Болгарії, Швейцарії, Франції, Чехії, Португалії.

Наша студія знаходиться в постійному розвитку, стежить за всіма останніми трендами і новинками світу дизайну, щорічно відвідуючи найбільш значущі світові виставки та заходи.

Команда VGStudio ставить собі за мету перекласти на себе всі ваші турботи, пов'язані з ремонтом, починаючи від розробки проекту і закінчуючи його реалізацією.Для кожного з клієнтів ми знайдемо оптимальне рішення вашого простору, незалежно від його призначення, стилю і виділеного бюджету. Ремонт для нас - це не «стихійне лихо», а маса позитивних емоцій! І ми з радістю розділимо їх з вами в процесі втілення в життя ваших найсміливіших побажань.